MÜŞTERİ GİRİŞİ
Beni Hatırla

Firmamız Hakkında.

MailYolla faaliyet gösterdiği internet ve reklam hizmetleri dalında 7 yılda onlarca proje ile bilişim sektöründe hak ettiği noktada yerini almıştır. MailYolla sağlam bir zemine kurulmuş alt yapısı, işinde uzman 40'den fazla profesyonel ekibiyle gelecek yılların en büyük projelere imza atmış firması olma özelliğini prensip edinerek, bu prensip doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

MailYolla Internet ve Reklam Hizmetleri olarak vizyonumuz; Türkiye' de ve dünyada her geçen gün artan internet kullanıcı sayısı itibariyle, her firmanın bir internet sitesi olmasının gerektiği gerçeğini tüm firmalara aktarmaktır.

Türk ekonomisinin ve kültürünün, dünya düzeyinde haklı olan saygınlığa gelebilmesi için şartlardan biri olan tanıtım ve pazarlamaları son teknolojileri kullanarak dünyadaki kurum, kuruluşlara en iyi hizmetleri vermek ve Türkiye' yi dünyada hak ettiği yere getirmektir.

Firmaların internet üzerinden en iyi şekilde reklamını yapıp, reklamın ticaretin yarısı anlamına geldiğini tüm firmalara benimsetmektir.

Teknolojinin durak tanımadığı günümüzde sürekli gelişen ve değişik boyutlara ulaşan reklam ve tanıtım hizmetlerini, birlikte çalıştığı tüm firmalara aktararak onların teknolojiyle iç içe olmasını sağlamak, MailYolla Internet ve Reklam Hizmetleri' nin prensiplerindendir.

MailYolla müşterileri için hazırladığı profesyonel web tasarımları ile müşterilerinin internet ortamında bilinirliğini arttırmak, profesyonel kurumsal kimlik kazandırmak ve internet üzerinden yeni müşteriler kazanmasını sağlamak ana hedeflerini ilke edinmiştir.